Hakkımda

Gokhan_Gumus
Hakkımda

Dijital Pazarlama Danışmanı | Growth Hacker

İzmir Karşıyaka’da doğup, büyüdüm. 2004 yılında Yeditepe Üniversite İletişim Fakültesi’ne başlamak için İstanbul’a yerleştim. Ardından Yönetim Bilişim Sistemleri’ni bitirdim. İlk ajansım olan Ajans Petrikor’u kurdum. yurt dışı planlarım nedeniyle Ajans Petrikor’u kapattım. Daha sonra ikinci ve nihai şirketim olan İnovatif 360’ı kurdum. İnovatif 360 hem dijital pazarlama hem de web geliştirme alanında 360 derece hizmet veren, aktif olarak 30 adedin üzerinde markaya hizmet veren; aynı zamanda bir akademi olarak da kurumsal ve ileri seviye eğitimler vererek hem sektöre yeni yetenekler kazandıran ve hem de şirket yöneticilerine ve sahiplerine özel spesifike edilmiş eğitim havuzu ile, bu alanda hizmet satın alanların denetleme kabiliyetlerini arttırmaktadır.

Ayrıca; 2016 yılından beri Bilge Adam Akademi’de Dijital Pazarlama (Google Reklamcılığı, Meta Reklamcılığı, Twitter Reklamcılığı, Google Analytics, SEO, vb…) eğitimleri vermekteyim. Yanı sıra, Acunmedya Akademi’de Dijital Bölüm Başkanı olarak Sosyal Medya ve Google Reklamcılığı Eğitimleri vermekteyim. Ayrıca; Acunmedya Akademi ile kurduğumuz Akademi Plus 360 ile hem ajans hizmeti vermekte ve hem de bu eğitimi alan öğrencilerin uygulama sahasında kendilerini geliştmeleri için destek olmaktayım.

İnovatif360 Ailesi olarak, sizinle çalışmak ve markanızı büyütmeyi çok isteriz. Hemen irtibata geçerek birlikte çalışmamız için ilk adımı atabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız Mı Var? Hemen Yazın
Lütfen Gizlilik İlkesi Metnini Onaylayınız.