Hakkımda

Hakkımda

Dijital Pazarlama Danışmanı | Growth Hacker

Hakkımda

Ulaş Gökhan Gümüş Kimdir? İzmir Karşıyaka’da doğup, büyüdüm. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesine başlamak için İstanbul’a yerleştim. Ardından Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü bitirdim. İlk ajansım olan Ajans Petrikor’u kurdum, yurt dışı planlarım nedeniyle ajansımı kapatmak durumunda kaldım. Daha sonra ikinci ve nihai şirketim olan İnovatif360’ı kurdum. İnovatif 360 hem dijital pazarlama hem de web geliştirme alanında 360 derece hizmet veren bir şirket olmanın yanı sıra aktif olarak 30 adedin üzerinde markaya hizmet vermektedir. İnovatif360 şirket kimliğinin haricinde, kurumsal kimliği olan bir akademi olarak da ileri seviyede eğitimler vererek sektöre yeni yetenekler kazandırmaktadır. Şirket yöneticilerine ve sahiplerine özel spesifike edilmiş eğitim havuzu ile bu alanda hizmet satın alanların denetleme kabiliyetlerini arttırmaktadır.

Ayrıca; 2016 yılından beri Bilge Adam Akademi’de Dijital Pazarlama( Google Reklamcılığı, Meta Reklamcılığı, Twitter Reklamcılığı, Google Analytics, SEO vb..) eğitimleri vermekteyim. Bunlara ek olarak Acunmedya Akademi’de Dijital Bölüm Başkanı olarak Sosyal Medya ve Google Reklamcılığı Eğitimleri de vermekteyim. Ayrıca; Acunmedya Akademi ile kurduğumuz Akademi Plus 360’da hem ajans hizmeti veriyorum hem de eğitimi alan öğrencilere uygulama sahasında kendilerini geliştirmeleri için destek oluyorum.

İnovatif360 Ailesi olarak, sizinle çalışmayı ve markanızı geliştirmeyi çok isteriz. Hemen irtibata geçerek birlikte çalışmamız için ilk adımı atabilirsiniz.

Yardıma İhtiyacınız Mı Var? Hemen Yazın
Lütfen Gizlilik İlkesi Metnini Onaylayınız.