Hizmetlerim

SEM (Google Ads | Yandex Direct) Hizmeti

SEM (Google Ads | Yandex Direct) Hizmeti

SEM (Google Ads | Yandex Direct) Reklamcılık Hizmeti, web siteniz, uygulamanız, YouTube kanalınız gibi dijital varlıklarınızın, dijital platformlardaki reklamcılık yönetimlerini kapsayan profesyonel çalışmalar bütünüdür. İhtiyacınıza ve tamamlayıcı unsurlar stratejinize bağlı olarak arama ağı, GDN, video, alışveriş, harita reklam modelleri ve çok daha fazlasını kullanarak; yeniden pazarlama, yeniden hedefleme, anahtar kelimeler, yerleşim, demografik ve ilgi alanlarına bağlı olarak hedef kitlenizle buluşturma sürecinin tamamını kapsamaktadır. Gerektiğinde daha kompleks kampanya modelleri ile nokta atışı yapma, reklam uzantılarınız, dönüşüm kodlarınız, daha derin hedefleme yöntemleri ile markanızın hedefine ulaşmasını odak alan bu çalışmalar bütünü 9 yıllık tecrübe ile ben ve çoğunluğu öğrencilerimden oluşan uzman kadro tarafından gerçekleştirilmektedir. Google Ads Hizmeti ya da Yandex Hizmeti dijital reklamcılık açısından başarıya ulaşmanızdaki ana faktörlerden birisidir ve bütünleşik pazarlamanın dijital tarafının güçlü ayaklarından birisi olarak öne çıkmaktadır.

 

google-ads-hizmeti

 

Neden Profesyonel SEM (Google Ads | Yandex Direct) Hizmeti Almalısınız?

SEM (Google Ads | Yandex Direct) Hizmeti, dijital dünyada marka yönetiminin ve bütünleşik pazarlamanın en değerli unsurlarının başında geliyor. İster marka bilinirliği çalışması için olsun, ister bir ürününüzün satış dönüşümünü arttırmak için çabalıyor olun, ya da daha farklı bir amaç adına reklam çıkıyor olun, kampanyalarınızın doğru planlanması ve optimizasyon sürecinin profesyonel bir anlayışla sürdürülmesi kampanyanızın sonucunu doğrudan etkileyen bir faktördür. O nedenle, genelde uygulananın aksine, reklam çıkmak da bir süreçtir. Çıkılan reklamı terk etmemek ve düzenli olarak, en iyi sonuca erişebilmek için optimize etmek de önemli bir süreçtir.

 

Google Ads Hizmetinin ve Yandex Direct Hizmetinin Detayları

 

  • Hesapların Oluşturulması ve Yapılandırılması: Hem Google Ads, gerekliyse hem Google Ads Yönetici Hesabı, hem Google Ads Editor gibi hesapların kurulması ve yapılandırılması. Yine Yandex Direct hesabının kurulması ve yapılandırılması.
  • Dönüşümlerin Oluşturulması ve Entegrasyonları: Google Etiket Yöneticisi aracılıyla dönüşüm kodlarının web sitenize ya da uygulamanıza entegrasyonunun sağlanması.
  • Hedef Kitlelerin Oluşturulması: Başta Yeniden Pazarlama ve Yeniden Hedefleme kitleleriniz olmak üzere, doğrudan ana hedef kitlelerinizin ve potansiyel müşteri kitlelerinizin oluşturulması ve kampanyalarla entegrasyonunun sağlanması.
  • Kampanyaların Oluşturulması: Uygun hedefe doğru kampanyaların kurulması.
  • Detaylı Dinamik Raporlama: Google Data Studio üzerinden oluşturulmuş

Skoru belirleyen sayılara odaklanmaktansa daha iyi kararlar aldırabilecek sayılara odaklanmalıyız.”

David Wamsley

“Her reklam markanın kimliğine yapılan uzun vadeli yatırımdır.”
David Ogilvy

Reklamcılık müşterileri getirir, ancak sizden alışveriş yapmalarını sağlamak sizin işinizdir.”

Chet Holmes

 

Profesyonel Google Ads ve Yandex Direct Reklamcılık Hizmeti Almak İçin Geç Olmadan, Şimdi Harekete Geçin

Google Ads ve/veya Yandex Direct Reklamcılık Hizmeti, dijital varlıklarınızın ve tabi ki markanızın hedeflerini gerçekleştirmedeki en güçlü silahlarının bağında geliyor. Ne tek başına SEO ne de tek başına dijital reklamcılık dönüşüme giden yolda yeterli değil. Doğru, akılcıl, tecrübeye dayanan profesyonel bir dijital reklamcılık hizmeti için geç kalmış değilsiniz. Gelin markanızın konumlandırmasını ve dönüşüm hikayesini birlikte dokuyalım.

 

Google Ads ve Yandex Direct Reklamcılık Eğitimi | A’dan Z’ye Tüm Detaylarıyla Öğrenin

Kimi kurumlar, dijital reklamcılık hizmetini out source etmek yerine kurum içinde çözmeyi tercih ediyor. Bu noktada, kurum için Google Ads ve Yandex Direct eğitimleriyle, ileri seviye dijital reklamcılık edinimlerine sahip olabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurabilir veya iletişim sayfam üzerinden benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 


gokhan_gumus_logo