Hizmetlerim

E-Posta Pazarlama Hizmeti

E-Posta Pazarlama Hizmeti

 

E-Posta Pazarlama Hizmeti,  medya reklamcılığı, sosyal medya yönetimi ile oluşturulan marka iletişimini, performans pazarlama ile güçlendirmek adına en akılcı yöntemlerden birisi olarak öne çıkmaktadır. Artık, hepimiz çok iyi biliyoruz ki hangi sektörde olursanız olun, hedef kitleniz sosyal medyada içerik tüketiyor. Ama YouTube, ama Facebook. & Instagram, ama Twitter, ama LinkedIn, ama Pinterest; markanızın doğrudan potansiyel hedef kitlesi, bu sosyal medya mecralarının en az bir tanesinde kümelenmiş durumda. Doğru zamanda, doğru mesajla ve doğru eylem çağrısıyla hedef kitlenizin karşısına çıktığınızda sadece sosyal medya hesaplarınızı geliştirmekle kalmıyor, ciro, iş hacmini büyütme gibi hayatınıza doğrudan değer katacak, performans odaklı çözümlere de ulaşmış oluyorsunuz. Bu açıdan, sosyal medya reklamcılığı önemli bir yatırım kalemi olarak dikkat çekmektedir. Zira çok açık bir gerçektir ki sadece sosyal medya hesaplarınızı yöneterek, bu kitlenin ulaşmanız gereken kadarına ulaşamazsınız. Bunu başarsanız dahi, bu sizin için çok uzun ve acılı bir yol anlamına gelmektedir.

 

Ben ve çoğunluğu öğrencilerimden oluşan uzman arkadaşlarımla birlikte, sizin adınıza şirketinizin/markanızın sosyal medya reklamlarını efektif biçimde stratejilendirir, yönetir, haftalık, aylık raporlarla süreci şeffaf bir şekilde sizinle paylaşırız. Unutulmamalıdır ki, sosyal medya reklamcılığının en önemli süreçlerinden birisi, gelen veriler ışığında optimizasyon sürecidir. Sektörde en çok yapılan hata, reklamların bir öngörü ile açılıp, daha sonra reklam süreci bitene dek kampanyaların yüzüne bir daha bakılmamasıdır. Oysaki, iyi bir reklam yönetimi, dijital dünyanın bize verdiği güç ve yetkilerden tamamen faydalanmayı gerektirir. O halde, reklamı, adeta kenardan maçı izleyen bir teknik direktör gibi izlemeli, maçın içinde olduğu gibi reklam sürecinin içinde olmalı ve doğru zamanda saha içine müdehale edip, gerek saha içinde yapılan müdehale ile, gerekse oyuncu değiştirerek saha dışından müdehale etmesi ile, mutlak zafer için doğru ve gerektiği zamanlarda reklamı optimize etmeliyiz.

 

social_media_marketing

E-Posta Pazarlama Hizmeti Ne İşe Yarar? Avantajları Nelerdir?

E-Posta Pazarlama Hizmeti, mevcut profesyonel hesaplarınızı büyütmek, etkileşimi ve erişimi arttırmak, web sitenize trafik sağlamak, dönüşümlerinizi ve dolayısıyla satış grafiğinizi arttırmak için kullanılabilir. En temel tanımla, potansiyel müşteriniz ve ana hedef kitlenizle markanızı buluşturan sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen reklamcılık çalışmaların bütünüdür.  

 

E-Posta Pazarlama Hizmetinin Detayları

 

  • Sosyal Medya Hesaplarınızın ve Reklamcılık Panellerinizin Kurulumu: Profesyonel hesaplarınızın kurulumu ve Business Manager gibi reklamcılık panellerinizin oluşturulması ve Reklam Hesaplarınızın aktif hale getirilmesini sağlıyoruz.
  • Rakip Analizleri: Sektördeki rakiplerinizin kapsamlı analizinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.
  • Detaylı Hedefleme ve Kampanya Optimizasyonu: Sosyal medya reklamcılığının başarısı birçok farklı metriğe bağlıdır. Ancak, bu metrikler içerisinde doğru oranlı ve net bir hedefleme ile reklamın optimizasyonunun apayrı bir yeri ve önemi vardır. Reklamlarınızdan, etkin bir dönüşüm alabilmenizi sağlamak işimizin en önemli unsurlarından birisidir. Bu nedenle doğru ve odaklanmış bir hedefleme ve kampanyanın optimizasyonu reklamınızın son anına kadar titizlikle üstünde durduğumuz bir kavramdır.
  • İleri Seviye Raporlama: Reklamlarınızın günlük, haftalık ve aylık raporlarını düzenli olarak, dinamik raporlarla size sunar ve raporların ifade ettiği istatistikleri, stratejinin bir sonraki adımını sizinle paylaşırız. Bu da yapılan ve yapılacak her adımdan bilginiz olması anlamına gelir.

 

İçerik, Sosyal Medya Pazarlamanın atom parçacığıdır.

Rebecca Lieb

“Sosyal medyanın başarısı, markanızı yeniden şekillendirmeye odaklanmış geniş katılımlı bir kitle yaratabilmenize bağlıdır.”
Ian Schafer

İşinizi ikiye katlamanın yolu trafiğinizi (ya da takipçi sayınızı) ikiye katlamak değil, etkileşim oranınızı ikiye katlamaktır.

Jeff Eisenberg

gokhan_gumus_logo