Hizmetlerim

Dijital PR Hizmeti

Dijital PR Hizmeti

Dijital PR Hizmeti, markanız adına diğer tüm bütünleşik pazarlama çalışmalarınızı destekleyen, doğru ve etkin kullanıldığında, marka konumlandırmanız açısından ve hedef kitleniz başta olmak üzere toplum üzerindeki etkisini olumlamak açısından olmazsa olmaz çalışma disiplinlerinden biridir. Online gazeteler, sözlükler, önde gelen forumlar ve çok daha fazlası için yapılacak düzenli çalışmalar, markanızı hedef kitlenize anlatmak ve konumlandırmakta çok değerli katkılar sağlayacaktır. Sektörde 9 yıllık deneyim ile ben ve çoğunluğu öğrencilerimden oluşan uzman ekibim, markanızın tüm dijital PR sürecini sizin için yönetebiliriz. SEO çalışmalarıyla da doğrudan, organik ilişkisi olacak bu tip çalışmalar ile kaliteli backlink inşaasına da katkı sağlamak mümkün.

 

digital-pr-hizmeti

 

Sizin İçin Neler Yapabilirim?

Ben ve çoğunluğu kendi yetiştirdiğim öğrencilerimden kurulu uzman bir kadro ile markanızın büyümesine katkı sağlayabiliriz. Marka konumlandırma ve marka bilinirliği çalışmalarının dijital ayağını sizin için stratejilendirir, çok katmanlı projeler geliştirebiliriz. Bu konuda benimle iletişim sayfamdan bağlantıya geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Kapsamı

  • Dijital PR Marka Analizi: Markanızın, başta hedef kitleniz olmak üzere, toplum üzerindeki hissettirdiği duyguların, olumlu ve olumsuz kümeleşmenin sosyal dinleme analizini yapıyoruz.
  • Sözlük ve Forum Çalışmaları: Farklı sözlük, forum vb… trafiği bol sitelerde marka bilinirliği çalışması ve marka olumlama çalışmaları yapıyoruz.
  • Ulusal ve Yerel Dijital Gazete ve Dijital Dergilerde Haber Çalışması: Çeşitli ulusal ve yerel dijital gazete ve dijital dergilerde haber içeriği geliştiriyor ve markanızın bilinirliğine katkı sağlarken, marka konumlandırma çalışmaları için de zemin hazırlıyoruz.

İtibar kazanmak 20 yıl, bunu yerle bir etmek ise 5 dakikanızı alır. Bunu göz önüne alırsanız, işlere daha farklı yaklaşırsınız.

Warren Buffet

“Bir adam flörtüne ne kadar yakışıklı, akıllı ve başarılı olduğunu söylerse – bu reklamcılıktır. Genç adam flörtüne onun ne kadar zeki, güzel ve hoşsohbet olduğunu söylerse, doğru kişiye doğru şeyi söylemiştir ve bu pazarlamadır. Eğer bir başkası genç kadına, randevusunun ne kadar yakışıklı, akıllı ve başarılı olduğunu söylerse – bu PR’dır.”
S. H. Simmons

Bazıları mükemmel doğar, bazıları zamanla mükemmel işler başarır, bazılarıysa işe halkla ilişkiler (PR) uzmanı alır.”

Daniel J. Boorstin

 

Profesyonel Dijital PR Hizmeti Almak İçin Geç Olmadan, Şimdi Harekete Geçin

Dijital PR, markanızı konumlandırmada, marka itibarı oluşturmada ve kriz yönetimi gibi doğrudan sıcak iletişim gerektirecek durumlarda en büyük gücünüz olacaktır. Bilhassa, sosyal medya mecralarında aktif olan markaların, hiç istemeden, ummadığı bir anda büyük krizler yaratabildiğini defalarca gördüğümüz gerçeğini de dikkate alırsak; önceden oluşturulmuş etkin bir kriz yönetimi stratejisi, sürdürülebilir marka itibar çalışmaları, marka konumlandırma destek çalışmaları ve dijital pazarlamanın tüm aşamalarını destekleyici ana unsur olarak dijital PR çalışmaları size ve markanıza güç katacaktır.

 

Gökhan Gümüş Logo | Sosyal Medya Yönetimi

 

  • Dijital PR Çalışmaları Tek Başına Anlamlı Mıdır?

    Aslına bakarsanız, dijital PR çalışmalarını destekleyici ana unsur olarak görmek daha doğru olacaktır. Bilhassa etkin sosyal medya yönetimi ve etkin reklamcılık kullanan markalar için can simidi görevi görecek olan dijital PR, markanın arkasındaki gizli güçtür.

  • Dijital PR Başlığı Altında Nasıl Hizmetler Sunabilirsiniz?

    Dijital PR başlığı altında birçok alt başlık bulunmaktadır. Bu konuda benimle iletişim sayfam üzerindeki bilgileri kullanarak bağlantıya geçmeniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, ihtiyaca özel olarak süreci değerlendirsek çok daha isabetli olacaktır.