Hizmetlerim

Amazon FBA Danışmanlık HizmetiAmazon FBA Danışmanlık Hizmeti

 

Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti, Amazon Hesabı açmaktan, ürün seçimine, chatbot pazarlamadan, Amazon Seller Dashboard’a kadar birçok konuda desteği içeren ve ürettiğiniz bir ürünü, ya da satışını yapmak istediğiniz bir ürünü uluslararası arenada satışa açmanıza yardımcı olacak, önce ikincil bir gelire, oradan da ana gelirinize dönüşecek sürecin yönetimini kapsamaktadır. Amazon, modern kölelikten kurtulmak isteyen, sabah 08:00 – 18:00 çalışmaktan bıkmış olan, trafikten, ofis içi entrikalardan bunalmış olan, değer üretebilecek ve vizyon sahibi insanlar için büyük ve hayatlarına dokunan bir kapı açtı. O kapıdan girmek ya da girmemek sizin elinizde.

 

 

amazon-fba

 

Amazon FBA Danışmanlık Hizmetinin Detayları

 

 • Amazon Bireysel Satış ya da Profesyonel Satış Hesabının Açılması: Amazon Bireysel Satış Hesabınızın ya da Profesyonel Satış Hesabınızın doğru kriterlerle açılması çok önemli. Bu süreçte, ne kadarlık bir satış hacminizin olduğu/olacağı, reklamcılık hizmetinden ve online chat hizmetinden yararlanıp, yararlanmayacağınız gibi bir çok kritik kararı birlikte vermemiz gerekecektir.
 • Ürün Seçmek Konusunda Destek Sağlanması: En önemli aşamalardan birisi hangi ürünü satacağınız aşamasıdır. İade, değişim gibi faktörleri de dikkate alarak öyle bir ürün seçmelisiniz ki karlılık oranı açısından yüksek, risk alınabilinir ama potansiyel müşterisinin de belli bir hacmin üstünde olacağı bir ya da birden çok ürün. Peki bunu nasıl seçeceksiniz? Tüm metrikleriyle destek sağlıyoruz.
 • BuyBox Alınması: Amazon’da en önemli unsurlardan birisi de BuyBox alabilmektir. Müşteri geribildirimlerinden, sizin güven skorunuza kadar birçok unsura bağlı olan BuyBox, satış oranlarınızı ve karlılığınızı doğrudan etkileyebilecek bir unsurdur.
 • Amazon Satışı Hesap Sağlığının Yükseltilmesi: Amazon’daki hesap sağlığınızı etkileyen birçok faktör vardır. Hesabınız güvenilir olmalıdır ki hem BuyBox kazanmada şansınız artsın ve hem de Amazon’un güven indeksi yüksek satıcılarından birisi olun. Hesabınızın güvenirliliği ve sağlığı konusunda da destek sağlıyoruz.
 • Payoneer ve Diğer Ödeme Alma Yönetemlerinin Oluşturulması: Amazon’da satış yaptıkça, maalesef doğrudan parayı Türkiye’deki hesabınıza çekemiyorsunuz. Ülkemizde Paypal gibi çok önemli bir hizmetin de yasaklı olmasından dolayı biraz dolanarak bu işlemi yapmak zorundasınız. Bu süreci en az kayıpla, en hızlı nasıl yapabilirsiniz bunu da hizmetimize dahil ediyoruz.
 • Amazon Stok Yönetimi: Amazon’da bir ürün satıyorken, stok sorunu yaşamamalısınız, stok yönetimi çok önemli bir konu ve bu konu da hizmetimiz kapsamında yer almaktadır.
 • Amazon Reklamcılığı: Bu kadar çok satıcının bir arada olduğu bir platformda reklamların önemini takdir ediyorsunuzdur. Amazon’un nev-i şahsına münhasır reklamcılık yapısını doğru kullandığınızda şansınızı hissedilir oranda arttırdığınız da bir gerçek.

 

Bir yenilik yapacaksanız, yanlış anlaşılmaya hazır olmalısınız.

Jeff Bezos

“Keşfedecek daha çok şey var. İnternetin hala ilk gününü yaşıyoruz”
Jeff Bezos

Biliyorum ki başarısız olursam bundan pişmanlık duymayacağım. Pişman olacağım şey, denememiş olmamdır.

Jeff Bezos

 

Fulfillment by Amazon Danışmanlık Hizmeti Almak İçin Geç Olmadan, Şimdi Harekete Geçin

Amazon FBA Danışmanlık Hizmeti, bir mucize değil. Bunu bu şekilde tanıtmaya çalışanlar, işin esas büyüsüne zarar veriyorlar inancını taşıyorum. Ama kesinlikle büyük bir fırsat. İçinde bulunduğumuz girdabın sizi emdiği çalışma düzenindeki bir çıkış noktası, kendine çalışmanın bir yolu. Ama kesinlikle bir mucize değil. Amazon FBA yaptığınız için büyük ihtimalle özel jetleriniz, bilmem kaç futbol sahası büyüklüğünde malikaneleriniz olmayacak. Ancak, şu an aldığınız maaşınız kadar, belki daha fazlasını elde etmeniz de çok zor olmayacak. Daha fazlasının da önü açık olacak. Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un yukarıdaki, 3. sıradaki sözü bu açıdan oldukça motive edici ve anlamlı. Kurallarına göre oynadığınız oyunda, kazanma şansınız da yüksek olacak ve bu süreçte ben ve takım arkadaşlarım yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Geç olmadan, hemen şimdi benimle iletişim sayfamdan bağlantıya geçebilirsiniz.

 

Amazon FBA Eğitimi | A’dan Z’ye Tüm Detaylarıyla Öğrenin

Fulfillment by Amazon (Amazon FBA) Eğitimi, oldukça kapsamlı bir eğitimdir. Tüm sürecin işlendiği ve detayların ele alındığı bu eğitimle, kendinizi Amazon FBA Danışmanı ya da uzmanına dönüştürebilir, birçok yatırımcıya bu konuda hizmet sağlayıp, destek olabilirsiniz. Tüm sürecin detaylı ele alındığı Amazon FBA eğitimini almak için benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Not: Amazon FBA ve Amazon Dropshipping iki farklı satış yöntemidir. Sadece Amazon FBA Danışmanlık ve Eğitim Hizmeti sağlanmaktadır.

 

gokhan_gumus_logo

 • Amazon Dropshipping Eğitimi De Veriyor Musunuz?

  Hayır, Amazon FBA ve Amazon Dropshipping iki farklı satış yöntemidir ve FBA, Amazo'nun algoritmaları açısından ve BuyBox alabilmek için her zaman için bir adım öndedir. Her ne kadar birçok kesişim noktası ve benzerliği olsa da biz Dropshipping değil, FBA danışmanlık hizmeti ve eğitimi veriyoruz.

 • Amazon FBA Yapabilmek İçin Sermayeye İhtiyaç Var Mı?

  Evet ve de hayır... Evet, eğer satmayı planladığınız ürünler elinizde hazır yok ise, bu ürünleri Amazon'un deposuna göndermek zorundasınız. Dropshipping'ten ayrıldığı noktalardan birisi de burasıdır. Amazon FBA'de satıcı siz, gönderici Amazon'dur, dropshipping'de ise satıcı da gönderici de siz olarak geçersiniz. FBA yapabilmek için, sattığınız ürünleri toptan olarak Amazon depolarına göndermeniz gerektiğinden, elinizde hazırda yoksa, o ürünleri toptan olarak almanız gerekecektir.

 • Bireysel Hesap Mı Açmalıyım Yoksa Profesyonel Satış Hesabı Mı?

  Bireysel satış hesabı açmanın avantajları vergi noktasında ortaya çıkıyor, sattığınız ürün fiyatından %15 Amazon vergisi ve 1 dolar da ek ödeme yaparsınız. Ancak, dezavantajı ise PPC reklamcılık ve online chat gibi hizmetlerden yararlanamazsınız.